Dla Architekta

Pracujemy z najlepszymi

Dlaczego warto z nami pracować? Ponieważ posiadamy w swojej ofercie produkty przeszło dwustu cenionych europejskich marek. Istniejemy od 1990 roku w branży i nie boimy się powiedzieć, że doskonale ją znamy. Nasi wieloletni pracownicy mają znakomitą wiedzę produktową i techniczną, którą przekazują nowym członkom zespołu, aby utrzymywać wysoki profesjonalizm całego teamu. Współpracujemy z najlepszymi, cenionymi polskimi architektami, tworząc razem oryginalne koncepcje dla wnętrz naszych Klientów. Ponieważ, jeśli pragniesz rozwijać siebie i swoją wiedzę, Terrano otwiera ku temu przestrzeń i chętnie dzieli się doświadczeniem i wiedzą. 

Nasi dostawcy

W naszej ofercie znajduje się doskonałej jakości asortyment najlepszych europejskich producentów z Włoch, Hiszpanii, Niemiec i Polski. Z większością dostawców łączy nas ponad 20 lat efektywnej współpracy. Bezpośrednia kooperacja z producentem pozwala nam być konkurencyjnym na rynku polskim, a dobrze rozwinięta logistyka zapewnia terminową realizację zamówień. W naszej ofercie znajdują się produkty m.in. Porcelaingres, Graniti Fiandre, Flaviker, Caesar, Grohe, Villeroy&Boch, GSI, Duravit, Marmorin, Zucchetti, Zehnder, Vasco.

Salon sprzedaży

Nasz salon sprzedaży to nie tylko sklep. To źródło inspiracji. To przestrzeń, w której funkcjonalizm spotyka się z nowoczesnym designem, zarówno jeśli chodzi o wygląd salonu, jak i asortyment. To sfera, w której pasja do pięknych, estetycznych rozwiązań wiąże się z praktycznością. Przede wszystkim jednak salon Terrano to miejsce, w którym Klient ma szeroki wachlarz możliwości stworzenia unikalnego wnętrza w swoim domu, z najwyższej jakości materiałów od wiodących producentów.

Spotkajmy się w Terrano

...w  miejscu stworzonym do twórczej pracy, stworzonym z myślą o projektantach, którzy mogą zaprosić tutaj swoich klientów i pokazać im szereg rozwiązań materiałowych, w miejscu, w którym zarówno architekt wnętrz, jak i klient mogą liczyć na fachową pomoc, konsultację i doradztwo. W Terrano zapewniamy asortyment, w którym każdy odnajdzie swój styl i dzięki któremu urządzi swoje wnętrze, dbamy o miłą, kreatywną atmosferę oraz umożliwiamy organizację zawodowych spotkań.