Dla Klienta

Salon sprzedaży

Nasz salon sprzedaży to nie tylko sklep. To źródło inspiracji. To przestrzeń, w której funkcjonalizm spotyka się z nowoczesnym designem, zarówno jeśli chodzi o wygląd salonu, jak i asortyment. To sfera, w której pasja do pięknych, estetycznych rozwiązań wiąże się z praktycznością. Przede wszystkim jednak salon Terrano to miejsce, w którym Klient ma szeroki wachlarz możliwości stworzenia unikalnego wnętrza w swoim domu, z najwyższej jakości materiałów od wiodących producentów.

Dlaczego Terrano?

Terrano ma w ofercie produkty ponad dwustu europejskich liderów branży płytek ceramicznych oraz wyposażenia łazienek. Terrano współpracuje z najbardziej utalentowanymi i uznanymi architektami w Polsce. Terrano służy radą, pomocą I inspiracją. Terrano to miejsce, dzięki któremu Twoje wnętrza zyskują unikalny charakter. 

Nieograniczone możliwości

Terrano oferuje szeroki asortyment płytek ceramicznych i gresowych, wysokiej klasy armaturę łazienkową i kuchenną, umywalki ceramiczne i konglomeratowe, ubikacje i toalety, brodziki oraz kabiny prysznicowe. W naszej ofercie ponadto znajdują się meble i akcesoria łazienkowe, grzejniki, produkty instalacyjne oraz chemia budowlana. Posiadamy produkty ponad 200 wiodących europejskich marek, w salonie przedstawiamy zachodnie, głównie inspirowane włoskimi trendami, koncepcje dla wnętrz. Nasi Klienci mogą skorzystać z bezpłatnych porad architektów, dyżurujących w salonie przy ulicy Obornickiej 337 pomiędzy 11.00 a 19.00 w tygodniu oraz w godzinach od 10.00-15.00 w soboty (GRAFIK DYŻURÓW). Terrano umożliwia również nawiązanie współpracy z architektem przy projektowaniu swoich nowych wnętrz.

Masz pytania?

Zajrzyj do naszej zakładki "Pytania i odpowiedzi". Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na na nurtujące Cię zagadnienie, skontaktuj się z nami bezpośrednio. Nasi pracownicy chętnie dzielą się kompetentną wiedzą i służą wyjaśnieniem.