O Firmie

O Terrano

W 1990 roku przy ulicy Kurpińskiego w Poznaniu powstał pierwszy sklep Terrano. Była  to przestrzeń zaledwie 40 m2, wypełnionych pełną optymizmu pasją do prowadzenia własnego biznesu i dobrej jakości płytkami od jednego dostawcy. Szybko okazało się, że nasza działalność potrzebuje większej powierzchni
i trafiliśmy na ulicę Obornicką, do lokalu o powierzchni 150 m2. Dziś nasz nowoczesny, industrialny w charakterze salon, zajmuje powierzchnię 1500 m2 po drugiej stronie ulicy. Od stycznia 2017 roku nasze produkty są również dostępne w filii Terrano w Pile. Prężnie działa również sklep Terrano online. Dziś dystrybuujemy artykuły ponad 200 czołowych europejskich producentów płytek oraz armatury
i ceramiki sanitarnej. Planujemy poszerzenie naszej oferty o kolejne elementy wyposażenia wnętrz: dywany, tapety oraz okładziny drewniane. Nasz salon od trzech lat konsekwentnie zdobywa tytuł "Salonu Roku". Terrano to miejsce dla miłośników wyjątkowego designu.

Nasz zespół

Profesjonalizm, zaangażowanie, fachowa wiedza i uśmiech - te cechy wyróżniają ekspertów Terrano. Specjaliści ds. sprzedaży, architekci, pracownicy administracyjni i magazynowi tworzą zgrany zespół, skoncentrowany na najlepszej obsłudze klientów i partnerów. Nasz Klient może liczyć na fachowe porady w zakresie doboru produktów oraz na oryginalne pomysły, inspiracje i koncepcje dla swoich wnętrz.

Nasze doświadczenie

Terrano powstało w 1990 roku. Budowa naszej firmy przypada na lata niezwykle dynamicznych zmian w branży i gospodarce. Dla nas te lata oznaczały ciągły rozwój, zdobywanie cennego doświadczenia i umacnianie pozycji na rynku polskim. Wraz z końcem 2011 roku, niewielkie, rodzinne przedsiębiorstwo przekształciło się w spółkę, powiększyło kapitał zakładowy i dziś jest liczącą się firmą, nie tylko na rynku poznańskim czy wielkopolskim, ale także krajowym. 

Salon sprzedaży

Nasz salon sprzedaży to nie tylko sklep. To źródło inspiracji. To przestrzeń, w której funkcjonalizm spotyka się z nowoczesnym designem, zarówno jeśli chodzi o wygląd salonu, jak i asortyment. To sfera, w której pasja do pięknych, estetycznych rozwiązań wiąże się z praktycznością. Przede wszystkim jednak salon Terrano to miejsce, w którym Klient ma szeroki wachlarz możliwości stworzenia unikalnego wnętrza w swoim domu, z najwyższej jakości materiałów od wiodących producentów.