Wydarzenia

"Siła dobrego projektu tkwi w nas i w naszej zdolności postrzegania świata za pomocą uczucia i rozumu. Dobry projekt architektoniczny jest zmysłowy. Dobry projekt architektoniczny jest mądry." - Peter Zumthor, "Myślenie architekturą"

Podczas spotkań, które dla Was organizujemy, mamy te słowa na uwadze, starając się nieustannie pobudzać Waszą kreatywność. W miłej atmosferze poruszamy tematy, dotyczące najnowszych produktów z branży wyposażenia wnętrz. Mówimy o tym, jakie możliwości dają nam współczesne technologie, by kreować współczesną przestrzeń. Zapraszamy Was do wspólnego zadawania pytań i szukania na nie odpowiedzi. Z ciekawością i "ze smakiem".

WYDARZENIA W TERRANO

23.05.2018

Terrano w Zielonej Górze

28 maja odbyło się otwarcie salonu Terrano w Zielonej Górze. Jest to nasz trzeci punkt po Poznaniu i Pile. Nowy salon łazienek znajduje się w przy ul. Fabrycznej 14 - na terenie dawnej tkalni z 1864r.! Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00 oraz w soboty od 9.00-17.00
-
RELACJA Z WYDARZENIA

13-14.04.2018

Geberit Aquaclean - mobilny showroom

13-14 kwietnia odbyły się Dni Otwarte z Geberit Aquaclean. Na naszych gości czekał mobilny showroom Geberit. Ta specjalnie zaprojektowana ekspozycja umożliwiła nie tylko obejrzenie nowoczesnych toalet myjących, ale także wypróbowanie ich licznych funkcji. Dodatkowo uczestnicy wydarzenia mieli okazję przygotować swój własny naturalny peeling podczas warsztatu kosmetycznego, a także zrobić unikatowe zdjęcia w specjalnej, interaktywnej fotobudce. Zabawy i śmiechu nie zabrakło :)
-
RELACJA Z WYDARZENIA

05.04.2018

Warsztaty kulinarne SUSHI

5 kwietnia odbyło się szkolenie dla architektów z firmami: Leonardo, Keuco oraz Carpet Decor. Wieczór uatrakcyjniły warsztaty kulinarne - kurs przygotowywania SUSHI, podczas którego przenieśliśmy się do kraju Kwitnącej Wiśni, gdzie Sushi Master podzielił się z nami tajemną wiedzą na temat przyrządzania idealnej japońskiej potrawy. A oto kilka efektów zdjęciowych z naszego "rolowania":
-
RELACJA Z WYDARZENIA

21.03.2018

Warsztaty fachowych praktyk instalacyjnych

21 marca w Terrano odbyło się szkolenie dla wykonawców pt. "Warsztaty fachowych praktyk instalacyjnych" z firmami SOPRO i KESSEL. Na szkoleniu omawiane były techniki przygotowania i układania jastrychu, hydroizolacji, uszczelnień, kleju, impregnatów oraz glazury jak również tematyka montażu odpływów liniowych.

RELACJA Z WYDARZENIA

5-7.09.2017

Wizyta w fabryce Barlinek

W dniach 5-7 września wraz z grupą poznańskich architektów wybraliśmy się do fabryki Barlinka. Mieliśmy okazję zwiedzić całą fabrykę i przyjrzeć się całemu procesowi produkcyjnemu Deski Barlineckiej - od tartaku po magazyn wyrobów gotowych. Poniżej fotorelacja z wizyty, jak również z warsztatów z drewnem pod kierownictwem zespołu " Wióry lecą"!

RELACJA Z WYDARZENIA

9-10.08.2017

Warsztaty SKETCH UP

Podczas bezpłatnych warsztatów nauczymy Was najważniejszych funkcji programu SketchUp i jego możliwości projektowych. Program SketchUp jest bardzo intuicyjny i przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Przyjazny i łatwy interfejs pomoże szybko zrozumieć proces modelowania. Zapraszamy na kolejne szkolenie już 9 i 10 sierpnia 2017 w salonie Terrano! Poniżej relacja z zeszłorocznego szkolenia:
-
RELACJA Z WYDARZENIA

2-4.06.2017

ARCHI CUP - KORTOWO

Tennis Archi Cup czyli XXVII Mistrzostwa Polski Architektów w Tenisie to niepowtarzalna impreza tenisowa, gdzie wokół prawdziwej sportowej pasji do tenisa, gromadzimy środowisko architektów. To wspaniała okazja do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów. Wydarzenie jest cykliczne - zapraszamy na powtórkę już za rok!
-
RELACJA Z WYDARZENIA

01.03.2017

Warsztaty kulinarne sushi - Vasco, GSI, Florim

W salonie Terrano odbyło się szkolenie branżowe z produktów marek: Vasco (grzejniki), GSI (ceramika łazienkowa) i Florim (płytki). Firmy zaprezentowały nowości wzornicze na rynku, a na zakończenie spotkania "rolowaliśmy" na Warsztatach SUSHI. Sushi Master wtajemniczył nas w temat przyrządzania tej potrawy przenosząc nas jednocześnie do kraju Kwitnącej Wiśni.
-
RELACJA Z WYDARZENIA

02.12.2016

"Łazienki przyszłości GROHE"

Było to wyjątkowe wydarzenia połączone z prezentacją najnowszych osiągnięć marki GROHE w dziedzinie technologii i designu. Gościem specjalnym tego wieczoru był Mirko Gotzen - Creative Director Design marki GROHE. Podczas wydarzenia towarzyszyła nam profesjonalna obsługa barmańska, która zaprezentowała genialny pokaz drinków molekularnych! Dzięki uprzejmości firmy BMW OLSZOWIEC każdy z uczestników mógł wrócić bezpiecznie do domu specjalną flotą taksówek VIP. Odwiedziło nas tego wieczoru ponad 100 architektów!
-
RELACJA Z WYDARZENIA